Zaručené způsoby, jak zjistit, kdo si vás odebral z Facebooku nebo na Instagramu
Sociální sítě jsou náš život. Až donedávna bylo pěkně těžké, alespoň bez zevrubného zkoumání, zjistit, kdo vás přestal sledovat na Instagramu nebo kdo už se s vámi nechce kamarádit přes Facebook. Tady je několik jednoduchých tipů, jak o tom mít přehled, ale pozor! Někdy to může pěkně zabolet.
- Na Facebooku
Facebook je pro nás asi nejosobnější, přece jen, tam je nejvíc lidí, které známe i v reálném životě. Takže, vážně to chcete vědět? Pokud ano, neberte to tak, jakože si vás odebrali z přátel, ale prostě vás přestali sledovat. Nejjednodušší je nainstalovat si Who Deleted Me, vylepšení, které funguje v Chromu, na Androidu i na iOSu. Jednoduše ho propojíte s účtem na Facebooku a od toho dne už vám nikdy neunikne, kdo si vás smazal.
- Na Instagramu
I tady zvládnete ubývající počet followerů lehce sledovat pomocí aplikace. Stačí si stáhnout věc s názvem Followers+. Problém je, že funguje jen na produktech Apple, její výhoda ale tkví v tom, že vám podrobně analyzuje celý profil, například vyhodnocuje nejúspěšnějí příspěvky apod. Šikovná věcička zejména pro ty, kteří přes Instagram bloggují nebo si skrze něj dělají propagaci. - Na Twitteru
Pro zjištění, koho už dál nebaví vaše tweety, si zase musíte dojít přímo z PC, a to na web Unfollowerstasts.com. Tam zaregistrujete ty twitterové účty, u kterých chcete vývoj sledovat, a pak už si tam jen chodíte pro přehledy. - Na Snapchatu
Na to zatím neexistuje žádná aplikace, takže musíte kontaktlist projet ručně. Pokud máte u někoho bílou ikonku místo fialové, znamená to, že vás vymazali. Když kliknete na něčí jméno a nevidíte jeho seznam přátel, význam je tentýž. A pokud konkrétní člověk úplně zmizí z vašeho seznamu kontaktů, tak si vás zablokovali. Sorry jako.