Zaručené způsoby, jak zjistit, kdo si vás odebral z Facebooku nebo na Instagramu

Redakce

Sociální sítě jsou náš život. Až donedávna bylo pěkně těžké, alespoň bez zevrubného zkoumání, zjistit, kdo vás přestal sledovat na Instagramu nebo kdo už se s vámi nechce kamarádit přes Facebook. Tady je několik jednoduchých tipů, jak o tom mít přehled, ale pozor! Někdy to může pěkně zabolet.

  1. Na Facebooku
    Facebook je pro nás asi nejosobnější, přece jen, tam je nejvíc lidí, které známe i v reálném životě. Takže, vážně to chcete vědět? Pokud ano, neberte to tak, jakože si vás odebrali z přátel, ale prostě vás přestali sledovat. Nejjednodušší je nainstalovat si Who Deleted Me, vylepšení, které funguje v Chromu, na Androidu i na iOSu. Jednoduše ho propojíte s účtem na Facebooku a od toho dne už vám nikdy neunikne, kdo si vás smazal.
  2. Na Instagramu
    I tady zvládnete ubývající počet followerů lehce sledovat pomocí aplikace. Stačí si stáhnout věc s názvem Followers+. Problém je, že funguje jen na produktech Apple, její výhoda ale tkví v tom, že vám podrobně analyzuje celý profil, například vyhodnocuje nejúspěšnějí příspěvky apod. Šikovná věcička zejména pro ty, kteří přes Instagram bloggují nebo si skrze něj dělají propagaci.
  3. Na Twitteru
    Pro zjištění, koho už dál nebaví vaše tweety, si zase musíte dojít přímo z PC, a to na web Unfollowerstasts.com. Tam zaregistrujete ty twitterové účty, u kterých chcete vývoj sledovat, a pak už si tam jen chodíte pro přehledy.
  4. Na Snapchatu
    Na to zatím neexistuje žádná aplikace, takže musíte kontaktlist projet ručně. Pokud máte u někoho bílou ikonku místo fialové, znamená to, že vás vymazali. Když kliknete na něčí jméno a nevidíte jeho seznam přátel, význam je tentýž. A pokud konkrétní člověk úplně zmizí z vašeho seznamu kontaktů, tak si vás zablokovali. Sorry jako.

Posílání peněz přes Messenger bude brzy realita

Nový Tinder trochu jinak: Hater vás spojí s těmi, kdo nenávidí stejné věci jako vy